☰ Menu

Reklamowe kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe znane również jako kalendarze reklamowe to idealny nośnik reklamy. Ze względu na swoją formę są jednym z najbardziej ekskluzywnych upominków, który towarzyszy nam przez 365 dni w roku.

Kształtowanie wizerunku firmy

Kalendarze reklamowe, to wizytówka naszej firmy, która ma wpływ na kształtowanie naszego wizerunku. Pomocą w stworzeniu idealnego kalendarza będzie kreator online, który w łatwy i czytelny sposób pomoże w stworzeniu własnego projektu.

W ofercie firmy Hermes na kalendarze reklamowe Katowice znajdą Państwo kalendarze książkowe w formatach A4, A5, A6, B5. Warto również podkreślić, że mogą one mieć wykonane okładki dowolnie spersonifikowane wg naszej bogatej palety. Należy do niej szeroki wybór tworzyw lub skór naturalnych, na których wykonujemy tłoczenia roku, logotypów lub personalizacji.

Nieszablonowe kalendarze reklamowe

Miłośnicy unikalnych gadżetów reklamowych również znajdą coś dla siebie. Specjalnie dla nich wprowadziliśmy do oferty okładki growbook z nasionami sosny. Będzie to zdecydowany ukłon w stronę ekologi. Podkreśli to charakter działań reklamowanej firmy, mówiący o dbałości o przyrodę i byciu eko. Na marginesie warto wiedzieć, że w naszej strefie klimatycznej sosna jest drzewem najczęściej wykorzystywanym do produkcji z drewna i papieru.

Wnętrze jakim mogą poszczycić się kalendarze reklamowe Katowice

Wnętrze kalendarzy, to kalendaria wykonane z papieru w kolorze białym lub kremowym (chamois). Kalendaria mogą posiadać registry drukowane lub wycinane. Dostępne są również kalendaria wydrukowane na papierze z recyklingu z certyfikatem FSC Recycled.

Wśród dodatków oferujemy m.in. możliwość personalizacji, wklejenie kieszonek foliowych, ozdobne blaszki i płytki z logotypem. Do tego oferujemy tasiemki, tasiemki z nadrukiem, wklejki reklamowe i wiele innych elementów pozwalających uzyskać indywidualny wygląd kalendarza. Nie zaszkodzi pomyśleć o tych elementach dodatkowych decydując się na zakup kalendarzy reklamowych z Katowic.

Oferta Hermes Katowice

Mamy nadzieję, że nasza oferta na kalendarze reklamowe Katowice spotka się z Państwa zainteresowaniem. Do tego oczywiście pozwoli na spersonalizowanie kalendarza książkowego wg wszelkiego gustu i potrzeb. Zapraszamy do skorzystania ze znajdującego się na naszej stronie kreatora. Mamy nadzieję, że efektem wizualizacji naszych możliwości będzie złożenia zamówienia nie tylko na kalendarze reklamowe, ale również na np. koszulki z nadrukiem lub kubki reklamowe.