☰ Menu

Pendrive z nadrukiem – W mieście Katowice są dobre oferty dla Ciebie?

Pendrive jako gadżet reklamowy jest obecny na rynku od dłuższego czasu. Pendrive reklamowy jest bardzo praktycznym nośnikiem treści reklamowych. Na jego obudowie możemy umieścić logo, często dwustronnie, a do pamięci flash wgrać np. prezentację naszej firmy. Najpopularniejszym sposobem znakowania Pendrive jest grawer laserowy lub nadruk cyfrowy. Nie czekaj dłużej i już teraz zamów pendrive z nadrukiem Katowice.

Rosnąca pojemność

Wraz z postępem technologicznym i rozwojem multimediów nieustannie rośnie pojemność oferowanych pendriveów reklamowych. Obecnie dostępne są pendrivey o pojemności sięgającej nawet 128GB w standardzie USB 2.0 lub USB 3.1 Gen 1 (SuperSpeed) (wcześniej noszący nazwę USB 3.0).

Dedykowane, estetyczne opakowania

Pendrive z logo podobnie jak kubki z nadrukiem można zapakować w dedykowane opakowanie wykonane z kartonika, plastiku lub metalu. Dodatkowo do kompletu można dobrać smycz w kolorze zbliżonym do koloru pendrive z nadrukiem. Katowice są miastem, gdzie istnieje właśnie możliwość zamówienia wykonanego z silikonu pendrive w dowolnym kształcie.

Kształt

Jeśli chodzi o kształt obudowy, to pendrivy z Katowic nie pozostają tutaj monotematyczne. Pendrive reklamowy w kształcie logotypu jest tak samo praktyczny, jak ten oferowany w ofercie standardowej. Indywidualny kształt nie ma wpływu na parametry techniczne pendrivea. Ma jednak zdecydowany wpływ na rozpoznawalność firmy, w której logo jest kształcie.

Hermes – pendrive z nadrukiem Katowice

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo: pendrive metalowy, pendrive drewniany, pendrive skórzany, pendrive plastikowy, pendrive w dowolnym kształcie, pendrive z PCV. W naszej ofercie znajdą Państwo również markowe pendrivey z możliwością umieszczenia na nich logotypów. Wszystkie oferowane przez nas podręczne magazyny pamięci flash są wykonane ze sprawdzonych komponentów.

Wyjątkowa oferta Hermes Katowice

Dla Klientów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań mamy nietuzinkową propozycję jaką jest pendrive z bursztynem. Pendrive z bursztynem to wyjątkowo upominek na którym grawer jest umieszczony na srebrze. Dodatkową wartością jest fakt, że jest on produkowany ręcznie. Obudowy wykonane są z najwyższej jakości drewna. Jesionu polskiego, wenge lub mahoniu afrykańskiego w połączeniu ze srebrem próby 925 oraz bursztynem bałtyckim. Zatyczki oferowanych przez nas urządzeń posiadają unikalny system magnetyczny. Pendrive z bursztynem dostępny jest w pojemnościach od 16 do 128GB w standardzie USB 3.0.

Mając nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy po markowe pendrive z nadrukiem Katowice.