☰ Menu

Kubki z nadrukiem Katowice - kto nie pije kawy?

kubki reklamowe katowice

Kubki z nadrukiem Katowice - nie tylko dla kawoszy

Może się wydawać, że kubki z nadrukiem Katowice to niezbyt uniwersalne gadżety reklamowe. Wiele osób sądzi, że trafią tylko do ograniczonej grupy, jaką są miłośnicy kawy. Z dwóch ważnych powodów można się nie zgodzić z tym twierdzeniem. Po pierwsze sama grupa kawoszy jest ogromna i ciężko pisać o wyraźnym ograniczeniu. Po drugie kubki mogą mieć kilka zastosowań. Rozwinięcie tych argumentów znajduje się w dalszej części artykułu.

Popularne gadżety reklamowe Katowice

Ładnie wykonane kubki z nadrukiem Katowice to nadal chętnie stosowane akcesoria reklamowe. Nie muszą korzystać z nich wyłącznie kawosze czy miłośnicy innych napojów. Przecież kubek może mieć też kilka innych funkcji. Jedną z nich jest chociażby przechowywanie w nim długopisów czy innych przyborów do pisania. Kubek pełniący taką rolę sprawdzi się w domu, biurze, w hotelowej recepcji lub lokalu gastronomicznym. Pasuje do użytkowników prywatnych i komercyjnych.

Do czego jeszcze przydają się kubki reklamowe Katowice? Zaopatrzone w estetyczne logo danej formy, marki, organizacji, artysty mogą pełnić rolę dekoracji. Nie trzeba wlewać do nich żadnych napojów. Zamiast tego warto ustawić w widocznym miejscu i cieszyć się ich ładnym wyglądem. Ponadto dopasowanie kubka do aranżacji pomieszczenia nie sprawia większych trudności. Już te dwie funkcje pokazują jak uniwersalne są to gadżety.

Co jeszcze oferują kubki z nadrukiem Katowice?

Podobnie jak koszulki z nadrukiem Katowice, kubki są dostępne w różnych wersjach. Podstawowym kryterium podziału jest materiał, z jakiego powstają. Może być to papier, wtedy mamy do czynienia z odmianami jednorazowymi. Powodzeniem cieszy się wytrzymały plastik lub równie odporny metal. Natomiast największe walory dekoracyjne dają kubki ceramiczne. Różnorodność materiałów to ogromna zaleta kubków reklamowych.

Warto wiedzieć, że kubki służące do promocji marki można podzielić na dwie kolejne grupy. W pierwszej znajdują się klasyczne naczynia pasujące do każdej kuchni. Tymczasem w drugiej znalazło się miejsce dla odmian termicznych. Utrzymujących temperaturę walnego do nich napoju. To świetna propozycja dla osób uwielbiających dłuższe wycieczki. Podsumowując kubek, podobnie jak pendrive z nadrukiem Katowice, to niezwykle uniwersalny gadżet reklamowy.

Przeczytaj również


gadżety reklamowe Katowice

Gadżety reklamowe - czy warto?

Czytaj więcej

Pendrive z nadrukiem - przydatny gadżet

Czytaj więcej